AFD50-22-12PN-6233
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AFD50-22-12PN-6233
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN
Duomenų lapai: AFD50-22-12PN-6233.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AFD50-22-12PN-6233 specifikacijos
Dalies numeris AFD50-22-12PN-6233 Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2598 pcs Duomenų lapas AFD50-22-12PN-6233.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 12 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai DAFD50-22-12PN-6233
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 12
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas AFD50-22-12PN-6233
Didelis skersmuo tiekiamas 22-12 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN