LTC3525ISC6-3.3
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LTC3525ISC6-3.3
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BOOST
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LTC3525ISC6-3.3 specifikacijos
Dalies numeris LTC3525ISC6-3.3 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
Galimas kiekis 5236 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 1V Įtampa - įėjimas (maks.) 4.5V
Topologija Boost Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-6 Serija -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-VSSOP, SC-88, SOT-363
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Funkcija Step-Up Dažnis - perjungimas -
Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 140mA 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 Dabartinis - rezultatas 140mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LTC3525ISC6-5#TRMPBF
LTC3525ISC6-5#TRMPBF
Gamintojai: ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas: IC REG BOOST 5V 0.4A SYNC SC70-6
Sandelyje: 38122 pcs
parsisiųsti: LTC3525ISC6-5#TRMPBF.pdf
RFQ
LTC3525ESC6-5
LTC3525ESC6-5
apibūdinimas: IC REG BOOST
Sandelyje: 5060 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LTC3525ISC6-3.3#TRPBF
LTC3525ISC6-3.3#TRPBF
apibūdinimas: IC REG BST 3.3V 0.4A SYNC SC70-6
parsisiųsti: LTC3525ISC6-3.3#TRPBF.pdf
LTC3525ISC6-5
LTC3525ISC6-5
apibūdinimas: IC REG BOOST
parsisiųsti:
LTC3525ISC6-3
LTC3525ISC6-3
LTC3525ISC6-3#TRPBF
LTC3525ISC6-3#TRPBF
apibūdinimas: IC REG BOOST 3V 0.4A SYNC SC70-6
parsisiųsti: LTC3525ISC6-3#TRPBF.pdf
LTC3525LESC6-3
LTC3525LESC6-3
LTC3525ISC6-3.3#TRMPBF
LTC3525ISC6-3.3#TRMPBF
parsisiųsti: LTC3525ISC6-3.3#TRMPBF.pdf
LTC3525ISC6-5#TRPBF
LTC3525ISC6-5#TRPBF
parsisiųsti: LTC3525ISC6-5#TRPBF.pdf
LTC3525ESC6-5#TRPBF
LTC3525ESC6-5#TRPBF
parsisiųsti: LTC3525ESC6-5#TRPBF.pdf
LTC3525ESC6-5#TRMPBF
LTC3525ESC6-5#TRMPBF
parsisiųsti: LTC3525ESC6-5#TRMPBF.pdf
LTC3525ISC6-3#TRMPBF
LTC3525ISC6-3#TRMPBF
parsisiųsti: LTC3525ISC6-3#TRMPBF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus