LTC1735CF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LTC1735CF
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
Duomenų lapai: LTC1735CF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LTC1735CF specifikacijos
Dalies numeris LTC1735CF Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
Galimas kiekis 7448 pcs Duomenų lapas LTC1735CF.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 30 V Topologija Buck
Sinchroninis lygintuvas Yes Tiekėjo prietaisų paketas 20-TSSOP
Serija - Nuoseklios sąsajos -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Išvesties tipas Transistor Driver Išvesties etapai 1
Išvesties konfigūracija Positive Darbinė temperatūra 0°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 300kHz Darbo ciklas (maks.) 99.4%