LT6002IGN#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
LT6002IGN#PBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LT6002IGN#PBF
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 60KHZ RRO 16SSOP
Duomenų lapai: LT6002IGN#PBF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LT6002IGN#PBF specifikacijos
Dalies numeris LT6002IGN#PBF Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC OPAMP GP 60KHZ RRO 16SSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33572 pcs Duomenų lapas LT6002IGN#PBF.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 1.8 V ~ 16 V, ±0.9 V ~ 8 V Įtampa - įvesties poslinkis 500µV
Tiekėjo prietaisų paketas 16-SSOP Slew Rate 0.018 V/µs
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gain Bandwidth Produktas 60kHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-SSOP
Dabartinis - tiekimas 20µA Dabartinis - įvesties prieštaravimas 4nA
Bazinės dalies numeris LT6002 Stiprintuvo tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LT6002IDHC#TRPBF
LT6002IDHC#TRPBF
Gamintojai: ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas: IC OPAMP GP 60KHZ RRO 16DFN
Sandelyje: 32436 pcs
parsisiųsti: LT6002IDHC#TRPBF.pdf
RFQ
LT600302SR
LT600302SR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS
Sandelyje: 4012 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LT6002IGN#TRPBF
LT6002IGN#TRPBF
apibūdinimas: IC OPAMP GP 60KHZ RRO 16SSOP