ADP7185ACPZN1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP7185ACPZN1.8-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP7185ACPZN1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR -1.8V 500MA 8LFCSP
Duomenų lapai: ADP7185ACPZN1.8-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ADP7185ACPZN1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP7185ACPZN1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR -1.8V 500MA 8LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37241 pcs Duomenų lapas ADP7185ACPZN1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.36V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) -1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) -5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-LFCSP (2x2) Serija -
Apsaugos savybės Over Current Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-UFDFN Exposed Pad, CSP PSRR 80dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Negative
Kiti vardai ADP7185ACPZN1.8-R7CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-LFCSP (2x2)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 7mA Dabartinis - silpnas (Iq) 900µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable, Power On Reset