ADP7158ARDZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP7158ARDZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SOIC
Duomenų lapai: ADP7158ARDZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP7158ARDZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP7158ARDZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 2A 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24925 pcs Duomenų lapas ADP7158ARDZ-1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC-EP Serija -
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (1kHz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP7158ARDZ-1.8-R7TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A 8-SOIC-EP
Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA Dabartinis - silpnas (Iq) 8mA
Dabartinis - rezultatas 2A Valdymo funkcijos Enable