ADP7158ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP7158ACPZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 2A 10LFCSP
Duomenų lapai: ADP7158ACPZ-1.8-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ADP7158ACPZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP7158ACPZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 2A 10LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16782 pcs Duomenų lapas ADP7158ACPZ-1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 10-LFCSP-WD (3x3) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 10-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR 70dB ~ 50dB (1kHz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP7158ACPZ-1.8-R7CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A 10-LFCSP-WD (3x3)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA Dabartinis - silpnas (Iq) 8mA
Dabartinis - rezultatas 2A Valdymo funkcijos Enable