ADP7156ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP7156ACPZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 10LFCSP
Duomenų lapai: ADP7156ACPZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP7156ACPZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP7156ACPZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 10LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26025 pcs Duomenų lapas ADP7156ACPZ-1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 10-LFCSP-WD (3x3) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR 80dB ~ 60dB (1kHz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP7156ACPZ-1.8-R7TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.2A 10-LFCSP-WD (3x3)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 12mA Dabartinis - silpnas (Iq) 8mA
Dabartinis - rezultatas 1.2A Valdymo funkcijos Enable