ADP7105ARDZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP7105ARDZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC
Duomenų lapai: ADP7105ARDZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP7105ARDZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP7105ARDZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32562 pcs Duomenų lapas ADP7105ARDZ-1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC-EP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP7105ARDZ-1.8-R7TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-SOIC-EP
Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.6mA Dabartinis - silpnas (Iq) 900µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable, Power Good, Under Voltage Lockout
Bazinės dalies numeris ADP7105
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ADP7105ARDZ-3.3-R7
ADP7105ARDZ-3.3-R7
Gamintojai: ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
Sandelyje: 32435 pcs
parsisiųsti: ADP7105ARDZ-3.3-R7.pdf
RFQ
ADP7105ARDZ-1.8
ADP7105ARDZ-1.8
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC