ADP3339AKCZ-2.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP3339AKCZ-2.5-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3
Duomenų lapai: ADP3339AKCZ-2.5-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ADP3339AKCZ-2.5-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP3339AKCZ-2.5-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27296 pcs Duomenų lapas ADP3339AKCZ-2.5-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.48V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223-3 Serija anyCAP®
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP3339AKCZ-2.5-R7DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SOT-223-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Dabartinis - silpnas (Iq) 200µA
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos -