ADP2504ACPZ-4.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP2504ACPZ-4.5-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BCK BST 4.5V 1.3A 10LFCSP
Duomenų lapai: ADP2504ACPZ-4.5-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP2504ACPZ-4.5-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP2504ACPZ-4.5-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BCK BST 4.5V 1.3A 10LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4674 pcs Duomenų lapas ADP2504ACPZ-4.5-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 4.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.3V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck-Boost Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 10-LFCSP-WD (3x3) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP2504ACPZ-4.5-R7-ND
ADP2504ACPZ-4.5-R7TR
ADP2504ACPZ45R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Up/Step-Down Dažnis - perjungimas 2.5MHz
Išsamus aprašymas Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 4.5V 1 Output 1A 10-WFDFN Exposed Pad, CSP Dabartinis - rezultatas 1A
Bazinės dalies numeris ADP2504
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ADP28-BP
ADP28-BP
Gamintojai: TechTools
apibūdinimas: ADAPTS 28 PIN DIP TP 32 PIN PLCC
Sandelyje: 3982 pcs
parsisiųsti:
RFQ
ADP300
ADP300
Gamintojai: LeCroy (Teledyne LeCroy)
apibūdinimas: PROBE HI VOLT DIFFERENTL 20MHZ