ADP2370ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2370ACPZ-1.8-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP2370ACPZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.8V 0.8A SYNC 8LFCSP
Duomenų lapai: ADP2370ACPZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP2370ACPZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP2370ACPZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BCK 1.8V 0.8A SYNC 8LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44508 pcs Duomenų lapas ADP2370ACPZ-1.8-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 3.2V Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 8-LFCSP-WD (3x3) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-WFDFN Exposed Pad, CSP
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP2370ACPZ-1.8-R7-ND
ADP2370ACPZ-1.8-R7TR
ADP2370ACPZ18R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 600kHz ~ 1.2MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 800mA 8-WFDFN Exposed Pad, CSP
Dabartinis - rezultatas 800mA Bazinės dalies numeris ADP2370