ADP2166ACPZ-1.5-R7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP2166ACPZ-1.5-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.5V 6A SYNC 24LFCSP
Duomenų lapai: ADP2166ACPZ-1.5-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP2166ACPZ-1.5-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP2166ACPZ-1.5-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BUCK 1.5V 6A SYNC 24LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36406 pcs Duomenų lapas ADP2166ACPZ-1.5-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Kiti vardai ADP2166ACPZ-1.5-R7TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Dažnis - perjungimas 250kHz ~ 1.4MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 6A 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Dabartinis - rezultatas 6A Bazinės dalies numeris ADP2166