ADP2165ACPZ-1.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP2165ACPZ-1.5-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.5V 5A SYNC 24LFCSP
Duomenų lapai: ADP2165ACPZ-1.5-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP2165ACPZ-1.5-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP2165ACPZ-1.5-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BUCK 1.5V 5A SYNC 24LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44905 pcs Duomenų lapas ADP2165ACPZ-1.5-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 24-LFCSP-WQ (4x4) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP2165ACPZ-1.5-R7TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 250kHz ~ 1.4MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 5A 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Dabartinis - rezultatas 5A Bazinės dalies numeris ADP2165