ADP2108AUJZ-2.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2108AUJZ-2.3-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP2108AUJZ-2.3-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BCK 2.3V 0.6A SYNC TSOT23
Duomenų lapai: ADP2108AUJZ-2.3-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP2108AUJZ-2.3-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP2108AUJZ-2.3-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BCK 2.3V 0.6A SYNC TSOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5113 pcs Duomenų lapas ADP2108AUJZ-2.3-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.3V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP2108AUJZ-2.3-R7-ND
ADP2108AUJZ-2.3-R7TR
ADP2108AUJZ23R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 3MHz