ADP2108ACBZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2108ACBZ-1.8-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP2108ACBZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC 5WLCSP
Duomenų lapai: ADP2108ACBZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP2108ACBZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP2108ACBZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC 5WLCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81152 pcs Duomenų lapas ADP2108ACBZ-1.8-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.3V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 5-WLCSP Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 5-WFBGA, WLCSP
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP2108ACBZ-1.8-R7-ND
ADP2108ACBZ-1.8-R7TR
ADP2108ACBZ18R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 3MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 5-WFBGA, WLCSP
Dabartinis - rezultatas 600mA Bazinės dalies numeris ADP2108