ADP2106ACPZ-1.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2106ACPZ-1.5-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP2106ACPZ-1.5-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.5V 1.5A 16LFCSP
Duomenų lapai: ADP2106ACPZ-1.5-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP2106ACPZ-1.5-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP2106ACPZ-1.5-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BUCK 1.5V 1.5A 16LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5482 pcs Duomenų lapas ADP2106ACPZ-1.5-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 16-LFCSP-VQ (4x4) Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 16-VQFN Exposed Pad, CSP
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP2106ACPZ-1.5-R7CT
ADP2106ACPZ15R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 1.2MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 1.5A 16-VQFN Exposed Pad, CSP Dabartinis - rezultatas 1.5A