ADP2105ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2105ACPZ-1.8-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP2105ACPZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.8V 1A SYNC 16LFCSP
Duomenų lapai: ADP2105ACPZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP2105ACPZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP2105ACPZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BUCK 1.8V 1A SYNC 16LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59748 pcs Duomenų lapas ADP2105ACPZ-1.8-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 16-LFCSP-VQ (4x4) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-VQFN Exposed Pad, CSP
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP2105ACPZ-1.8-R7-ND
ADP2105ACPZ-1.8-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 1.2MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 1A 16-VQFN Exposed Pad, CSP
Dabartinis - rezultatas 1A Bazinės dalies numeris ADP2105