ADP2102YCPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2102YCPZ-1.8-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP2102YCPZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC 8LFCSP
Duomenų lapai: ADP2102YCPZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP2102YCPZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP2102YCPZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BCK 1.8V 0.6A SYNC 8LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5259 pcs Duomenų lapas ADP2102YCPZ-1.8-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.7V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 8-LFCSP (3x3) Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 8-VFDFN Exposed Pad, CSP
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP2102YCPZ-1.8-R7CT
ADP2102YCPZ18R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 3MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA 8-VFDFN Exposed Pad, CSP Dabartinis - rezultatas 600mA