ADP1764ACPZ-1.3-R7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP1764ACPZ-1.3-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.3V 4A
Duomenų lapai: ADP1764ACPZ-1.3-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP1764ACPZ-1.3-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP1764ACPZ-1.3-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.3V 4A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13138 pcs Duomenų lapas ADP1764ACPZ-1.3-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.075V @ 4A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 1.98V
Serija - Apsaugos savybės Current Limit, Thermal Overload
PSRR 69dB ~ 35dB (10kHz ~ 1MHz) Išvesties tipas Fixed
Išvesties konfigūracija Positive Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 4A Dabartinis - tiekimas (maks.) 23mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 17mA Dabartinis - rezultatas 4A