ADP1763ACPZ-1.1-R7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP1763ACPZ-1.1-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.1V 3A 16LFCSP
Duomenų lapai: ADP1763ACPZ-1.1-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP1763ACPZ-1.1-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP1763ACPZ-1.1-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.1V 3A 16LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17219 pcs Duomenų lapas ADP1763ACPZ-1.1-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.145V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.1V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 1.98V
Tiekėjo prietaisų paketas 16-LFCSP-WQ (3x3) Serija -
Apsaugos savybės Current Limit, Thermal Overload Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 16-WFQFN Exposed Pad PSRR 62dB ~ 33dB (10kHz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP1763ACPZ-1.1-R7TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 3A 16-LFCSP-WQ (3x3)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 16mA Dabartinis - silpnas (Iq) 8mA
Dabartinis - rezultatas 3A Valdymo funkcijos Enable, Power Good, Soft Start