ADP1762ACPZ-1.3-R7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP1762ACPZ-1.3-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.3V 2A 16LFCSP
Duomenų lapai: ADP1762ACPZ-1.3-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ADP1762ACPZ-1.3-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP1762ACPZ-1.3-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.3V 2A 16LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14937 pcs Duomenų lapas ADP1762ACPZ-1.3-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.095V @ 2A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 1.98V
Tiekėjo prietaisų paketas 16-LFCSP-WQ (3x3) Serija -
Apsaugos savybės Current Limit, Thermal Overload Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 16-WFQFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 34dB (10kHz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP1762ACPZ-1.3-R7CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 2A 16-LFCSP-WQ (3x3)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 14mA Dabartinis - silpnas (Iq) 8mA
Dabartinis - rezultatas 2A Valdymo funkcijos Enable, Power Good, Soft Start