ADP1754ACPZ-1.5-R7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP1754ACPZ-1.5-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 1.2A 16LFCSP
Duomenų lapai: ADP1754ACPZ-1.5-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP1754ACPZ-1.5-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP1754ACPZ-1.5-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 1.2A 16LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73163 pcs Duomenų lapas ADP1754ACPZ-1.5-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 3.6V
Tiekėjo prietaisų paketas 16-LFCSP-WQ (4x4) Serija -
Paketas / dėžutė 16-WQFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP1754ACPZ-1.5-R7-ND
ADP1754ACPZ-1.5-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.2A 16-LFCSP-WQ (4x4)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.4mA Dabartinis - silpnas (Iq) 800µA
Dabartinis - rezultatas 1.2A Valdymo funkcijos Enable, Power Good, Soft Start