ADP170AUJZ-1.2-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP170AUJZ-1.2-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP170AUJZ-1.2-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.2V 300MA TSOT5
Duomenų lapai: ADP170AUJZ-1.2-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP170AUJZ-1.2-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP170AUJZ-1.2-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.2V 300MA TSOT5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 141711 pcs Duomenų lapas ADP170AUJZ-1.2-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 3.6V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-5 Serija -
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 73dB ~ 47dB (1kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP170AUJZ-1.2-R7-ND
ADP170AUJZ-1.2-R7TR
ADP170AUJZ12R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 300mA TSOT-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 260nA
Dabartinis - silpnas (Iq) 60µA Dabartinis - rezultatas 300mA