ADP1706ARDZ-1.1-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP1706ARDZ-1.1-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.1V 1A 8SOIC
Duomenų lapai: ADP1706ARDZ-1.1-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP1706ARDZ-1.1-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP1706ARDZ-1.1-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.1V 1A 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4315 pcs Duomenų lapas ADP1706ARDZ-1.1-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.1V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC-EP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP1706ARDZ-1.1-R7-ND
ADP1706ARDZ-1.1-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 1A 8-SOIC-EP Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.55mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 390µA Dabartinis - rezultatas 1A