ADP166AUJZ-1.2-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP166AUJZ-1.2-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP166AUJZ-1.2-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.2V 150MA 5TSOT
Duomenų lapai: ADP166AUJZ-1.2-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP166AUJZ-1.2-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP166AUJZ-1.2-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.2V 150MA 5TSOT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127287 pcs Duomenų lapas ADP166AUJZ-1.2-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 5-TSOT Serija -
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 72dB ~ 62dB (100Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP166AUJZ-1.2-R7-ND
ADP166AUJZ-1.2-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA 5-TSOT
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.2µA Dabartinis - silpnas (Iq) 2.4µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable