ADP162AUJZ-2.7-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP162AUJZ-2.7-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP162AUJZ-2.7-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.7V 150MA TSOT5
Duomenų lapai: ADP162AUJZ-2.7-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ADP162AUJZ-2.7-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP162AUJZ-2.7-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.7V 150MA TSOT5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127099 pcs Duomenų lapas ADP162AUJZ-2.7-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.7V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP162AUJZ-2.7-R7DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA TSOT-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 65µA Dabartinis - silpnas (Iq) 1.25µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable