ADP1614ACPZ-1.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP1614ACPZ-1.3-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP
Duomenų lapai: ADP1614ACPZ-1.3-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP1614ACPZ-1.3-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP1614ACPZ-1.3-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84103 pcs Duomenų lapas ADP1614ACPZ-1.3-R7.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - išėjimas (maks.) 20V
Įtampa - įėjimas (min.) 2.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Boost Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 10-LFCSP-WD (3x3) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP1614ACPZ-1.3-R7-ND
ADP1614ACPZ-1.3-R7TR
ADP1614ACPZ13R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Up
Dažnis - perjungimas 1.3MHz Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 4A (Switch) 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Dabartinis - rezultatas 4A (Switch) Bazinės dalies numeris ADP1614