ADP160AUJZ-4.2-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP160AUJZ-4.2-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP160AUJZ-4.2-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 4.2V 150MA TSOT5
Duomenų lapai: ADP160AUJZ-4.2-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP160AUJZ-4.2-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP160AUJZ-4.2-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 4.2V 150MA TSOT5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 116888 pcs Duomenų lapas ADP160AUJZ-4.2-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 4.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-5 Serija -
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP160AUJZ-4.2-R7TR
ADP160AUJZ42R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 150mA TSOT-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 65µA Dabartinis - silpnas (Iq) 1.25µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable