ADP151AUJZ-2.9-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP151AUJZ-2.9-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP151AUJZ-2.9-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.9V 200MA TSOT5
Duomenų lapai: ADP151AUJZ-2.9-R7.pdf
  • Pranešimas
ADP151AUJZ-2.9-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP151AUJZ-2.9-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.9V 200MA TSOT5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126504 pcs Duomenų lapas ADP151AUJZ-2.9-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.23V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.9V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Kiti vardai ADP151AUJZ-2.9-R7-ND
ADP151AUJZ-2.9-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 200mA TSOT-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 350µA Dabartinis - silpnas (Iq) 20µA
Dabartinis - rezultatas 200mA Valdymo funkcijos Enable