ADP150AUJZ-2.65-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP150AUJZ-2.65-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADP150AUJZ-2.65-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.65V 150MA TSOT5
Duomenų lapai: ADP150AUJZ-2.65-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ADP150AUJZ-2.65-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADP150AUJZ-2.65-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.65V 150MA TSOT5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128642 pcs Duomenų lapas ADP150AUJZ-2.65-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.16V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.65V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADP150AUJZ-2.65-R7CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA TSOT-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 320µA Dabartinis - silpnas (Iq) 22µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable