ADM7170ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7170ACPZ-1.8-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADM7170ACPZ-1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8LFCSP
Duomenų lapai: ADM7170ACPZ-1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADM7170ACPZ-1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADM7170ACPZ-1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88969 pcs Duomenų lapas ADM7170ACPZ-1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-LFCSP-WD (3x3) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADM7170ACPZ-1.8-R7-ND
ADM7170ACPZ-1.8-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 5.1mA Dabartinis - silpnas (Iq) 2mA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable, Soft Start