ADM7160ACPZN1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7160ACPZN1.8-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADM7160ACPZN1.8-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP
Duomenų lapai: ADM7160ACPZN1.8-R7.pdf
  • Pranešimas
ADM7160ACPZN1.8-R7 specifikacijos
Dalies numeris ADM7160ACPZN1.8-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87969 pcs Duomenų lapas ADM7160ACPZN1.8-R7.pdf
Įtampa (maks.) 0.23V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-LFCSP-UD (2x2) Serija -
Paketas / dėžutė 6-UDFN Exposed Pad, CSP PSRR 54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai ADM7160ACPZN1.8-R7-ND
ADM7160ACPZN1.8-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 350µA Dabartinis - silpnas (Iq) 20µA
Dabartinis - rezultatas 200mA Valdymo funkcijos Enable