AD5282BRUZ200-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5282BRUZ200-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5282BRUZ200-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC POT DGTL 200K 256POS 16TSSOP
Duomenų lapai: AD5282BRUZ200-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AD5282BRUZ200-R7 specifikacijos
Dalies numeris AD5282BRUZ200-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC POT DGTL 200K 256POS 16TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29971 pcs Duomenų lapas AD5282BRUZ200-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 16.5 V, ±5V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 30 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 16-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 60 Atsparumas (omai) 200k
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai AD5282BRUZ200-R7DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kotrų skaičius 256 Grandinių skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 200k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP Konfigūracija Potentiometer
Bazinės dalies numeris AD5282
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AD5282BRUZ20
AD5282BRUZ20
Gamintojai: ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas: IC DUAL POT 20K 256POS 16-TSSOP