AD5280BRUZ200-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5280BRUZ200-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC POT DGTL 200K 256POS 14TSSOP
Duomenų lapai: AD5280BRUZ200-R7.pdf
  • Pranešimas
AD5280BRUZ200-R7 specifikacijos
Dalies numeris AD5280BRUZ200-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC POT DGTL 200K 256POS 14TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33409 pcs Duomenų lapas AD5280BRUZ200-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 16.5 V, ±5V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 30 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 60 Atsparumas (omai) 200k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai AD5280BRUZ200-R7-ND
AD5280BRUZ200-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kotrų skaičius 256 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja I²C
funkcijos Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 200k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP