AD5273BRJZ10-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5273BRJZ10-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5273BRJZ10-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC DGTL POT 64P 10K OTP SOT23-8
Duomenų lapai: AD5273BRJZ10-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AD5273BRJZ10-R7 specifikacijos
Dalies numeris AD5273BRJZ10-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
Galimas kiekis 79816 pcs Duomenų lapas AD5273BRJZ10-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 300 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-8 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 60 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOT-23-8
Kiti vardai AD5273BRJZ10-R7CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Kotrų skaičius 64 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas OTP
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface SOT-23-8 Konfigūracija Potentiometer