AD5263BRUZ200-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5263BRUZ200-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC DGTL POT QUAD 200K 24-TSSOP
Duomenų lapai: AD5263BRUZ200-R7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AD5263BRUZ200-R7 specifikacijos
Dalies numeris AD5263BRUZ200-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
Galimas kiekis 19486 pcs Duomenų lapas AD5263BRUZ200-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 16.5 V, ±4.5 V ~ 7.5 V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 30 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 60 Atsparumas (omai) 200k
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai AD5263BRUZ200-R7CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 256 Grandinių skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja I²C, SPI funkcijos Cascade Pin, Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 200k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C, SPI Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer