AD5245BRJZ100-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5245BRJZ100-R2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5245BRJZ100-R2
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC DGTL POT 256POS SOT-23-8
Duomenų lapai: AD5245BRJZ100-R2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AD5245BRJZ100-R2 specifikacijos
Dalies numeris AD5245BRJZ100-R2 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC DGTL POT 256POS SOT-23-8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73024 pcs Duomenų lapas AD5245BRJZ100-R2.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 45 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-8 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 50 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-8
Kiti vardai AD5245BRJZ100-R2-ND
AD5245BRJZ100-R2TR
AD5245BRJZ100R2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
funkcijos Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface SOT-23-8