AD5241BRUZ10-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5241BRUZ10-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC DGTL POT 256POS 10K 14TSSOP
Duomenų lapai: AD5241BRUZ10-R7.pdf
  • Pranešimas
AD5241BRUZ10-R7 specifikacijos
Dalies numeris AD5241BRUZ10-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC DGTL POT 256POS 10K 14TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69647 pcs Duomenų lapas AD5241BRUZ10-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.3 V ~ 2.7 V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 30 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 60 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai AD5241BRUZ10-R7-ND
AD5241BRUZ10-R7TR
AD5241BRUZ10R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Kotrų skaičius 256 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja I²C
funkcijos Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP