AD5233BRUZ10-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5233BRUZ10-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC DGTL POT QUAD 64POS 24-TSSOP
Duomenų lapai: AD5233BRUZ10-R7.pdf
  • Pranešimas
AD5233BRUZ10-R7 specifikacijos
Dalies numeris AD5233BRUZ10-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC DGTL POT QUAD 64POS 24-TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20843 pcs Duomenų lapas AD5233BRUZ10-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.5 V ~ 2.75 V Tolerancija -40%, +20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 600 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 15 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai AD5233BRUZ10-R7-ND
AD5233BRUZ10-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kotrų skaičius 64 Grandinių skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Sąsaja SPI funkcijos Cascade Pin
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer