AD5207BRUZ100-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5207BRUZ100-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC POT DGTL DUAL 256POS 14TSSOP
Duomenų lapai: AD5207BRUZ100-R7.pdf
  • Pranešimas
AD5207BRUZ100-R7 specifikacijos
Dalies numeris AD5207BRUZ100-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC POT DGTL DUAL 256POS 14TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69206 pcs Duomenų lapas AD5207BRUZ100-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.2 V ~ 2.7 V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 500 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 50 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai AD5207BRUZ100-R7-ND
AD5207BRUZ100-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 256 Grandinių skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja SPI funkcijos Cascade Pin
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 14-TSSOP Konfigūracija Potentiometer