AD5204BRUZ100-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5204BRUZ100-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC POT DGTL QUAD 256POS 24TSSOP
Duomenų lapai: AD5204BRUZ100-R7.pdf
  • Pranešimas
AD5204BRUZ100-R7 specifikacijos
Dalies numeris AD5204BRUZ100-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
apibūdinimas IC POT DGTL QUAD 256POS 24TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46902 pcs Duomenų lapas AD5204BRUZ100-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.3 V ~ 2.7 V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 700 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 24-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 50 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai AD5204BRUZ100-R7-ND
AD5204BRUZ100-R7TR
AD5204BRUZ100R7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Kotrų skaičius 256 Grandinių skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja SPI funkcijos Cascade Pin, Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps SPI Interface 24-TSSOP Konfigūracija Potentiometer