AD5160BRJZ100-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5160BRJZ100-R2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5160BRJZ100-R2
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC DGTL POT 100K SPI SOT23-8
Duomenų lapai: AD5160BRJZ100-R2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AD5160BRJZ100-R2 specifikacijos
Dalies numeris AD5160BRJZ100-R2 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
Galimas kiekis 41213 pcs Duomenų lapas AD5160BRJZ100-R2.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±15%
Temperatūros koeficientas (tipas) 45 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-8 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 50 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOT-23-8
Kiti vardai AD5160BRJZ100-R2CT
AD5160BRJZ100R2CT
AD5160BRJZ100R2CT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 256 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja SPI
funkcijos - Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface SOT-23-8