7410LGR4832
ACL Staticide, Inc.ACL Staticide, Inc.
7410LGR4832 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7410LGR4832
Gamintojas / Gamintojas: ACL Staticide, Inc.
Prekės aprašymas ESD SPEC-MAT LT GRY 48"X32'
Duomenų lapai: 7410LGR4832.pdf
  • Pranešimas
7410LGR4832 specifikacijos
Dalies numeris 7410LGR4832 Gamintojas ACL Staticide, Inc.
Galimas kiekis 4806 pcs Duomenų lapas 7410LGR4832.pdf
Plotis 4' (1.22m) Storis 0.08" (2.03mm)
Figūra Rectangle Serija Spec-Mat
Sluoksnių skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Laminate, Rubber Matinis tipas Table, Workbench Runner
Ilgis 32.8' (10.00m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apima Ground Snap (2) funkcijos Conductive, Dissipative
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74112
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: BIT PHILLIPS SZ2 1.97" 1=10 PK
Sandelyje: 5816 pcs
parsisiųsti: 74112.pdf
RFQ
74111
Gamintojai: Wiha
apibūdinimas: BIT PHILLIPS SZ1 4.33"
Sandelyje: 21912 pcs
parsisiųsti: 74111.pdf
RFQ
7410WS 0605000
7410WS 0605000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 3COND 18AWG SHLD
Sandelyje: 13 pcs
parsisiųsti:
7410W 0601000
7410W 0601000
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CBL 3COND 18AWG
Sandelyje: 112 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: BIT POWER PHILLIPS #0 3.50"
apibūdinimas: BIT POWER PHILLIPS #00 3.50"
apibūdinimas: BIT PHILLIPS SZ3 1.97"
7410W 060250
7410W 060250
apibūdinimas: CBL 3COND 18AWG
Sandelyje: 339 pcs
apibūdinimas: BIT PHILLIPS SZ1 3.54"
7410W 0605000
7410W 0605000
Sandelyje: 25 pcs
apibūdinimas: BIT PHILLIPS SZ1 2.76"
apibūdinimas: BIT PHILLIPS SZ2 1.97"
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus