983-6S20-41SN-L
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 983-6S20-41SN-L
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT
Duomenų lapai: 983-6S20-41SN-L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
983-6S20-41SN-L specifikacijos
Dalies numeris 983-6S20-41SN-L Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1269 pcs Duomenų lapas 983-6S20-41SN-L.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Sealed Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Stainless Steel
Serija 983 RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai D983-6S20-41SN-L
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas 983-6S20-41SN-L
Didelis skersmuo tiekiamas 20-41 Įdėkite medžiagą Stainless Steel
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT
Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.650" (41.91mm)