85-300A-4C
TE Connectivity Measurement Specialties
85-300A-4C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 85-300A-4C
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Measurement Specialties
Prekės aprašymas SENSOR 300PSIA 1/4NPT RIB W/CONN
Duomenų lapai: 85-300A-4C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
85-300A-4C specifikacijos
Dalies numeris 85-300A-4C Gamintojas TE Connectivity Measurement Specialties
Galimas kiekis 1574 pcs Duomenų lapas 85-300A-4C.pdf
Įtampa - suskirstymas - Nutraukimo stilius Cable with Connector
Perjungti funkciją / reitingą - "Shell" stilius -
Serija - Atsako dažnumas 900 PSI (6205.28 kPa)
Uosto stilius Absolute Polarizacija Cylinder
Išvesties tipas Wheatstone Bridge Kiti vardai 85300A4C
MSP6919
Diafragmos skersmuo 300 PSI (2068.43 kPa) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus slėgis No Port
Gamintojo kodas 85-300A-4C funkcijos Temperature Compensated
Išplėstas aprašymas Pressure Sensor 300 PSI (2068.43 kPa) Absolute 0 mV ~ 100 mV Cylinder Skaitmenys ar simboliai ±0.1%
apibūdinimas SENSOR 300PSIA 1/4NPT RIB W/CONN Dabartinis - tiekimas (maks.) 0 mV ~ 100 mV
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
85-300G-0R
85-300G-0R
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: SNSR PRES 300PSIG 1/4" - 18NPT
Sandelyje: 2228 pcs
parsisiųsti: 85-300G-0R.pdf
RFQ
85-329873-21P
85-329873-21P
Gamintojai: Amphenol Industrial
apibūdinimas: CONN PLUG W/PINS
Sandelyje: 650 pcs
parsisiųsti: 85-329873-21P.pdf
RFQ
85-194932-73G
85-194932-73G
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP