517D226M250DK6AE3
Vishay Sprague
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 517D226M250DK6AE3
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Sprague
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Duomenų lapai: 517D226M250DK6AE3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
517D226M250DK6AE3 specifikacijos
Dalies numeris 517D226M250DK6AE3 Gamintojas Vishay Sprague
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100766 pcs Duomenų lapas 517D226M250DK6AE3.pdf
Tolerancija 22µF Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm)
Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm) Serija 517D
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pikis - jungtis 250V Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Kondensatorių skaičius 155mA @ 120Hz
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas 517D226M250DK6AE3 Lifetime @ Temp. -
Varža - Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm)
Išplėstas aprašymas 22µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Programos 2000 Hrs @ 105°C