SK-24PTU-AR
4D Systems4D Systems
SK-24PTU-AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SK-24PTU-AR
Gamintojas / Gamintojas: 4D Systems
Prekės aprašymas KIT ULCD-24PTU-AR USD4GB UUSBPA5
Duomenų lapai: 1.SK-24PTU-AR.pdf2.SK-24PTU-AR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SK-24PTU-AR specifikacijos
Dalies numeris SK-24PTU-AR Gamintojas 4D Systems
Galimas kiekis 1140 pcs Duomenų lapas 1.SK-24PTU-AR.pdf2.SK-24PTU-AR.pdf
Peržiūros sritis 36.72mm W x 48.96mm H Liečiamas ekranas Resistive
Serija - Kiti vardai 1613-1042
SK24PTUAR
Sąsaja I²C Grafikos spalva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Taškų taškai 240 x 320
Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H Ekrano tipas TFT - Color
Rodymo rėžimas Transmissive Įstrižainės ekrano dydis 2.4" (60.96mm)
Išsamus aprašymas Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 2.4" (60.96mm) 240 x 320 Apšvietimas LED - White