GEN4-ULCD-70D-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-70D-AR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GEN4-ULCD-70D-AR
Gamintojas / Gamintojas: 4D Systems
Prekės aprašymas DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 751 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
  • Pranešimas
GEN4-ULCD-70D-AR specifikacijos
Dalies numeris GEN4-ULCD-70D-AR Gamintojas 4D Systems
apibūdinimas DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Peržiūros sritis 154.00mm W x 85.92mm H Liečiamas ekranas -
Serija gen4 Kiti vardai 1613-1162
Sąsaja I²C, SPI, TTL Grafikos spalva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Taškų taškai 800 x 480 (WVGA)
Dot Pitch 0.19mm W x 0.18mm H Ekrano tipas TFT - Color
Rodymo rėžimas Transmissive Įstrižainės ekrano dydis 7" (177.80mm)
Išsamus aprašymas Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA) Apšvietimas LED - White
Fono spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GEN4-ULCD-70D-CLB
GEN4-ULCD-70D-CLB
Gamintojai: 4D Systems
apibūdinimas: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Sandelyje: 719 pcs
parsisiųsti: GEN4-ULCD-70D-CLB.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70D
GEN4-ULCD-70D
Gamintojai: 4D Systems