GEN4-ULCD-50D-SB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-50D-SB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GEN4-ULCD-50D-SB
Gamintojas / Gamintojas: 4D Systems
Prekės aprašymas DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 805 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
  • Pranešimas
GEN4-ULCD-50D-SB specifikacijos
Dalies numeris GEN4-ULCD-50D-SB Gamintojas 4D Systems
apibūdinimas DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Peržiūros sritis 108.00mm W x 64.80mm H Liečiamas ekranas -
Serija gen4 Kiti vardai 1613-1265
Sąsaja Parallel/Serial Grafikos spalva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Taškų taškai 800 x 480 (WVGA)
Dot Pitch 0.14mm W x 0.14mm H Ekrano tipas TFT - Color
Rodymo rėžimas Transmissive Įstrižainės ekrano dydis 5" (127.00mm)
Išsamus aprašymas Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 5" (127.00mm) 800 x 480 (WVGA) Apšvietimas LED - White